Davy Schollen twee jaar langer bij Anderlecht

Davy Schollen heeft zijn contract bij Anderlecht met twee seizoenen verlengd. Dat maakte de leider in de hoogste voetbalklasse vandaag bekend. De doelman, die einde contract was bij de Brusselaars, zette bij paars-wit zijn krabbel onder een verbintenis tot eind juni 2012.
 
"Davy is een talentrijke keeper met een uitstekende mentaliteit", aldus manager Herman Van Holsbeeck. "Hij ligt goed in de groep en is ambitieus. Zijn contractverlenging is een goede zaak voor de continuïteit van de spelersgroep", klinkt het.

"Wederzijds respect"
"De verlengde verbintenis is voor mij een blijk van wederzijds respect. Ik voel me goed bij de club. Mijn inzet wordt blijkbaar gewaardeerd door de sportieve staf en de directie", aldus Schollen.
 
De 31-jarige doelman staat sinds de zomer van 2006 op de loonlijst van Anderlecht. De ex-doelman van onder andere Sint-Truiden, Racing Genk en het Nederlandse NAC, is geen eerste doelman bij paars-wit, maar kreeg de voorbije seizoenen toch geregeld zijn kans. (belga/svm)
20/11/09 18u11
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

eerste klasse
live scorebord

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.



acap enabled
Mediargus
Metriweb