Silvio Proto wil aan het einde van het seizoen enkel naar Anderlecht terugkeren als hij volgend seizoen eerste doelman wordt. Proto, momenteel uitgeleend aan Germinal Beerschot, staat ook niet weigerachtig tegenover een definitieve overgang naar de Antwerpenaren. Ook de club wil hem graag houden, maar paars-wit ziet een verkoop niet zitten.
Volgens zijn contract moet Proto op het einde van dit seizoen terugkeren naar Anderlecht, maar de Waal weet nog niet of hij dat zelf wil. De doelman wil enkel terugkeren naar Brussel als hij er volgend seizoen als eerste doelman aan de slag kan.
Die kans is echter klein, want Daniel Zitka komt terug uit blessure en Davy Schollen doet het niet onaardig als tweede doelman. "Heeft het eigenlijk zin dat ik naar Anderlecht terugkeer om tweede of derde doelman te zijn? Ik voel me alsmaar beter bij Germinal Beerschot", aldus Proto in Gazet van Antwerpen. (adv)


