Anderlecht geeft Servaes (Dender) een kans

bewaar artikel
Door: redactie
18/06/08 - 11u57
Servaes met Dender tegen Jovanovic van Standard.
En met de sjaal van zijn nieuwe club rond de hals.

Anderlecht heeft een transfer gedaan met het oog op de toekomst. De paars-witte club haalt de 20-jarige Gil Servaes weg bij FC Dender en geeft hem een jaar de kans om zich te bewijzen. Als hij de test goed doorstaat, mag Servaes een profcontract van twee seizoenen tekenen bij de vicekampioen.

Servaes maakte vorig seizoen de overstap van FC Brussels naar Dender. Bij Brussels was hij op een dood spoor geraakt, hij werd er na een blessure naar de provinciale junioren verwezen en mocht nadien de club verlaten. Samen met De Pever en Caebeke verkaste hij naar Dender.

Bij de Oost-Vlaamse ploeg moest hij zich zonder contract bewijzen bij de beloften. Maar toen Boskamp het roer overnam, kreeg de jonge verdediger een kans in het A-elftal. Hij speelde in de Beker tegen Anderlecht en nadien ook tegen Club en Cercle Brugge en tegen Standard en Zulte-Waregem.

Bij Dender zou hij pas over negen maanden een profcontract kunnen krijgen aangezien hij dan pas 21 wordt. "Anders moest Dender een opleidingsvergoeding van 25.000 euro betalen aan Brussels", verklaarde de speler, "Uiteindelijk kwam ik via Roland Van den Bosch (voormalig technisch directeur bij Dender en nu scout van Anderlecht) naar Anderlecht, het is een droom die uitkomt." (ka)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!