Rechter verbiedt boek dat ouders Maddie beschuldigt

Een Portugese rechter heeft een boek van een ex-rechercheur in Portugal verboden omdat het verdachtmakingen bevat aan het adres van de ouders van de verdwenen Britse kleuter Madeleine McCann. Een op het boek gebaseerde video moet ook direct uit de handel worden genomen. Dat heeft het Portugese persbureau Lupa gemeld.

Het omstreden boek 'A Verdade da Mentira' oftewel 'De Waarheid over de Leugen' is geschreven door Gonçalo Amaral. De man had de leiding over het onderzoek tot oktober 2007. Volgens Amaral is Madeleine McCann dood en hebben haar ouders, Gerry en Kate, het lichaam ergens verborgen. De McCanns stapten naar de rechtbank en krijgen nu gelijk.

Maddie McCann verdween op drie mei 2007 uit een vakantiewoning in Praia da Luz aan de Algarve in Portugal. Het toen driejarige meisje werd nooit teruggevonden. (anp/jv)
09/09/09 19u03
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


acap enabled
Mediargus
Metriweb