-
 

Islam verbiedt haarlotion die ook erectie opwekt

Een middel tegen kaalheid dat ook erecties kan opwekken, is volgens een islamitisch juridisch advies, een zogenaamde fatwa, verboden. De fatwa werd gepubliceerd op de website Islam-on-line, als antwoord op een prangende vraag van een jonge Arabische internaut.

Omdat hij twijfels had over zijn behandeling tegen haaruitval, richtte Adnan zich tot de islamitische site om te weten of hij het product, dat volgens de gebruiksaanwijzing ook erecties kan veroorzaken, mocht gebruiken. Tevens vroeg hij of het volgens de islam toegestaan is een hem voorgeschreven haarlotion te gebruiken die 0,3 mg alcohol bevat.

Alternatief
In zijn antwoord argumenteert theoloog Zainab al-Alwani dat het middel tegen haaruitval "niet genomen mag worden" omdat "impotentie een ernstig probleem is dat negatieve gevolgen kan hebben voor het welzijn als koppel". Wat de haarlotion betreft, bevestigt de autoriteit in de islamitische rechtspraak dat "als er een alternatief bestaat", hij een medicijn zonder alcohol moet kiezen.

Alcohol is strikt verboden volgens de islam. (afp/ka)
12/03/09 16u13
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


acap enabled
Mediargus
Metriweb