30 extremisten protesteren tegen Wilders in Londen

bewaar artikel
Door: redactie
16/10/09 - 15u10
UPDATE

De rechtse populist en voorman van de Nederlandse Partij voor de Vrijheid PVV, Geert Wilders, is vandaag toegelaten in Groot-Brittannië. Hij kwam dit keer zonder problemen door de douane op de Londense luchthaven Heathrow.

Toch over grens
In februari werd het parlementslid nog aan de Britse grens tegengehouden en teruggestuurd. De Britse regering weigerde hem toen binnen te laten, omdat hij wegens zijn ideeën over moslims en de islam een bedreiging zou vormen voor de publieke veiligheid. Een Britse rechter bepaalde deze week echter dat Wilders ten onrechte de toegang tot Groot-Brittannië was geweigerd.

Protest
Ongeveer dertig fundamentalistische moslims houden in Londen een demonstratie voor het gebouw waar Wilders samen met het Britse parlementslid lord Pearson of Rannoch een persconferentie zou geven. Die bijeenkomst is echter verplaatst. De betogers dragen spandoeken met daarop teksten als 'Sharia for UK', 'Sharia for Holland', 'Wilders go to hell' en 'Wilders coward' (lafaard). (anp/adv/sam)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!