De Croo: "Staatshervorming steunen vanuit oppositie"

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
27/07/10 - 05u42

Stilaan wenkt de oppositie voor Open Vld. "Ik hoop dat er zo snel mogelijk een regering komt. En als we in de oppositie terechtkomen, dan is dat zo. Maar een goede staatshervorming zullen we steeds steunen", zo stelt Open Vld-voorzitter Alexander De Croo.
 
Het ziet ernaar uit dat de Vlaamse liberalen in de oppositie zullen belanden. Dat Open Vld niet betrokken wordt bij de preformatiegesprekken van Elio Di Rupo heeft volgens Alexander De Croo onder meer te maken met een gebrek aan vertrouwen van sommige partijen in de Vlaamse liberalen. Dat ook de MR een weinig stabiele indruk geeft, speelt volgens De Croo ook mee.
 
Toch wil De Croo zich met zijn partij constructief opstellen rond de staatshervorming. "Op het vlak van de communautaire uitdagingen zijn we bereid te helpen om een substantiële staatshervorming te realiseren. We willen ons daar erg constructief opstellen, ook wanneer we niet tot de regering toetreden", luidt het. (belga/vsv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!