Zoekactie naar moordwapen Ronald Janssen definitief stopgezet
De speurders in het onderzoek naar moordverdachte Ronald Janssen uit Loksbergen hebben de zoekactie naar het moordwapen van de man in de Demer in Diest definitief stopgezet. Dat hebben de Hasseltse speurders vandaag bevestigd. Tot vorige vrijdag is aan de Saspoort in de Demer in Diest gezocht naar het wapen, waarmee Janssen het koppel Shana Appeltans en Kevin Paulus om het leven bracht. Zonder resultaat echter.
Gespecialiseerde apparatuurJanssen zou de revolver na de dubbele moord begin dit jaar in de Demer hebben gesmeten. Meermaals hebben duikers van de brandweer en van de civiele bescherming gezocht samen met leden van het Disaster Victim Identification (DVI) team. Bij de laatste actie vorige week werden duikers van het leger, van de 11de genie van Burcht, met gespecialiseerde apparatuur ingezet.
De speurders hebben alles uit de kast gehaald om het moordwapen te vinden, maar zonder succes. De vondst van het wapen is niet het belangrijkste in het moorddossier, maar zou de kers op de taart zijn geweest, luidt het. Janssen heeft de dubbele moord bekend. (belga/ddh)