-
 

Brusselse kleuters in aanraking met muizenvergif

Tweeëntwintig kleuters van de basisschool van het Athénée Royale de Koekelberg zijn in contact gekomen met muizenvergif. De nodige maatregelen werden genomen en geen enkel kind werd ziek.

De kleuterjuffen stelden vast dat 22 kinderen blauwe vingers hadden en dat er ook vlekken op hun kleding zaten. De kleuters waren er namelijk in geslaagd een doosje met muizenvergif te openen. Het doosje "was bevestigd op een plint op de speelplaats, op een weinig zichtbare en weinig toegankelijke plaats", aldus de school.

Een verpleegster nam meteen contact op met het Antigifcentrum, dat haar verzekerde dat het product geen gevolgen heeft voor de gezondheid van de kleuters, tenzij na inname van drie eetlepels. De doosjes met muizenvergif werden inmiddels verwijderd. (belga/bdr)
27/02/08 17u03
mailIcon Mail een vriend(in)    printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 

Alles over

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb