Game 'Battlefield: Bad Company' live geprojecteerd op Brussels hotel

Electronic Arts palmt op 2 maart het Brusselse Rogierplein in voor de promotie van 'Battlefield: Bad Company 2'.

Het plein wordt een militair basiskamp met drie tenten, van waaruit beelden van de game worden geprojecteerd op de gevels van het Crown Plaza hotel. Het gaat om rechtstreekse gamebeelden van mensen die 'Battlefield: Bad Company 2' ter plaatse spelen.

Een van de belangrijkste kenmerken van de originele game waren de omgevingen die je compleet uit elkaar kon knallen. Ook in deze game vormen ze opnieuw een belangrijk en volgens de makers nog spectaculairder aspect. Het spektakel start om 18u30. (sam)
24/02/10 17u38
printIcon Printversie       mailIcon Mail een vriend(in)     

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Digitaal nieuws: internet, games, multimedia, puzzels en spellen


acap enabled
Mediargus
Metriweb