Geen post in Wallonië, afwachten voor Vlaanderen en Brabant

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
22/12/11 - 06u58
© photo news.

Er zal donderdag geen postbedeling zijn in Wallonië, omdat de sorteercentra er zijn geblokkeerd. In Vlaanderen en Brabant hebben de sorteercentra wel gewerkt woensdagnacht. Het is afwachten in welke mate de postbodes er de post zullen verdelen.

De sorteercentra in Luik en Charleroi zijn sinds woensdagavond geblokkeerd, aldus een woordvoerder van bpost. Met als gevolg dat er geen post in de distributiekantoren is geraakt, en er dus geen post te verdelen valt.
 
De sorteercentra van Brussel, Antwerpen en Gent hebben volgens de woordvoerder van het postbedrijf woensdagnacht wel gewerkt. "De grote meerderheid van de brieven, en alle pakjes, zijn in de postkantoren geraakt." Het is nu afwachten in welke mate de postbodes de post zullen verdelen. (belga/mvl)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!