© reuters.
De Amerikaanse winkels van computergigant Apple sluiten morgen gedurende drie uur om de werknemers toe te laten de ceremonie als hommage aan Steve Jobs te kunnen volgen. De stichter en bezieler van Apple stierf op 5 oktober op 56-jarige leeftijd.
De ceremonie voor de werknemers van Apple vindt morgenmiddag plaats in Cupertino, nabij San Francisco. De andere Apple-werknemers kunnen de ceremonie op het internet volgen. Alle winkels in de VS sluiten dan gedurende drie uur de deuren.
In een kerk aan de universiteitscampus van Stanford vond zondag een privéhommage plaats voor Jobs. Op de ceremonie, met zware veiligheidsmaatregelen, waren tal van toplui uit de computer- en technologiesector aanwezig, onder wie Google-topman Larry Page. (afp/adb)
- Het verhaal achter de eeuwige zwarte coltrui van Steve Jobs
- Eerbetoon aan Steve Jobs met een korreltje zout
- Medeoprichter Apple staat ook in de rij voor iPhone 4S
- Steve Jobs stierf door ademhalingsstilstand als gevolg van pancreaskanker
- iPhone 4s verpulvert alle records: miljoen voorbestellingen


