Downloads maakten 'Black Ops' 18 procent duurder

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
9/09/11 - 17u28
© afp.

Gamers hebben in totaal meer dan 18 miljoen kaartenpakketten gekocht voor het vorig jaar verschenen 'Call of Duty: Black Ops'.

De gemiddelde gamer betaalde daardoor 18 procent meer aan de game dan de winkelprijs, zei Activision-baas Eric Hirschberg onlangs tijdens een bijeenkomst voor investeerders in Los Angeles. Gemiddeld besteedden gamers 76 dollar (53 euro) aan de game, terwijl het spel in Amerika 60 dollar of 42 euro kostte.

Meer dan Facebook
"De dertig miljoen mensen die 'Black Ops' spelen hebben samen meer dan 2,3 miljard uur gespeeld", zei Hirschberg. "Om het in perspectief te plaatsen: dat is meer dan een kwart miljoen jaar speeltijd, wat ook betekent dat onze fans dagelijks meer tijd besteden aan 'Black Ops' dan aan Facebook."

Opvolger
De opvolger 'Call of Duty: Modern Warfare 3' verschijnt in november. (sam)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!